אודות משתלה נמפיאה

חברת נמפיאה הוקמה בשנת 1995 ע"י תלמה אגמון ז"ל ו יורם בן עמי. בתחילת דרכה עסקה החברה בתכנון והקמה של גנים פרטיים , גנים ציבוריים ומוסדיים.
תכנון וביצוע של מערכות השקייה , ביצוע גינות גג וצמחיית פנים. במהלך השנים התמחתה חברת נמפיאה גם בביצוע עבודות שיקום נופי וביצעה מספר רב של פרוייקטים גדולים עבור חברת מקורות ורשות שמורות הטבע . בשנת 2003 ביצעה החברה שינוי בעיסוקה והקימה את משתלת נמפיאה שמהווה כיום את הבסיס העיקרי לפעילותה.

בשנת 2017 הוספנו תחום חדש לפעילותנו והוא יבוא ושיווק אדניות, עציצים ומכלי שתילה,במגוון רחב ביותר של גדלים וצבעים ובאיכות מעולה, כל מוצרינו הם עם תקן אירופאי מחמיר, תוסף  UVA להגנת מפני נזקי קרינת שמש ואחריות לארבע שנים.

המשתלה הוקמה במושב תומר בבקעת הירדן והיא מתפרסת היום על 80 דונם של בתי רשת וחממות . הבאים לידי ביטוי על ידי הידע הנצבר והניסיון הגנני שלנו בעשרים ושתיים השנים האחרונות בתחום הגינון . מגוון הצמחים עצום. אנו מגדלים שיחים, מטפסים, עצי פרי, עצי נוי, במיכלי גידול של 10 ל' , 25 ל' , 50 ל'. חומר הריבוי מיוצר על ידנו.

משתלת "נמפיאה" נבחרה למשתלה המצטיינת בתחום המשתלות היצרניות על גילוי רוח חלוצית, החדרת צמחי ארץ ישראל לתחום הגינון וחדשנות בפיתוח "גן גדר".
ומציעה מגוון רחב ביותר של צמחים שונים, בגדלים שונים, תוך התאמה לצרכיהם וטעמם השונה של הלקוחות. המגוון הרחב מהווה פיתוי עבור משתלות מסחריות, גננים ולקוחות פרטיים המבקשים מתוך נוחות לרכז את רכישותיהם במשתלה.
אתם מוזמנים לסייר באתר ולהתרשם משפע המוצרים האיכותיים המוצעים לכם.

רישיון לאחזקת משתלה