אודות משתלה נמפיאה

חברת נמפיאה הוקמה בשנת 1995 כחברת גינון ע"י תלמה אגמון ז"ל ו יורם בן עמי. בתחילת דרכה עסקה החברה בתכנון והקמה של גנים פרטיים, גנים ציבוריים ומוסדיים, תכנון וביצוע של מערכות השקייה , ביצוע גינות גג וצמחיית פנים. במהלך השנים התמחתה חברת נמפיאה גם בביצוע עבודות שיקום נופי וביצעה מספר רב של פרוייקטים גדולים עבור חברת מקורות ורשות שמורות הטבע . בשנת 2003 ביצעה החברה שינוי בעיסוקה והקימה את משתלת נמפיאה שמהווה כיום את הבסיס העיקרי לפעילותה.

בשנת 2008 משתלת נמפיאה פרצה דרך בתחום הגינון הורטיקאלי, פיתחה ויצרה את המוצר שנקרא " גן גדר – גדר חיה מוכנה " מוצר זה נרשם כפטנט במשרד המשפטים מספר 46027.

גן גדר הינו פתרון מיידי לצורך במתן פרטיות, הפרדה והסתרה. הגדר מתכת מגולוונת 5 מ"מ, חזקה, קשיחה ובטיחותית ועליה גדלה הצמחייה החיה, הלקוח מקבל למעשה קיר ירוק מוכן.

בשנת 2017 הוספנו תחום חדש לפעילותנו והוא יבוא ושיווק אדניות, עציצים ומכלי שתילה,במגוון רחב ביותר של גדלים וצבעים ובאיכות מעולה, כל מוצרינו עם תקן אירופאי מחמיר, תוסף  UVA להגנה מפני נזקי קרינת שמש ואחריות לארבע שנים.

המשתלה עצמה הוקמה במושב תומר בבקעת הירדן והיא מתפרסת היום על 80 דונם של בתי רשת וחממות, בה באים לידי ביטוי הידע הרב הנצבר והניסיון הגנני שלנו בעשרים וחמש השנים האחרונות בתחום הגינון . מגוון הצמחים עצום. אנו מגדלים שיחים, מטפסים, עצי פרי, עצי נוי, במיכלי גידול של 10 ל' , 25 ל' , 50 ל'. חומר הריבוי מיוצר על ידנו.

משתלת "נמפיאה" נבחרה למשתלה המצטיינת בתחום המשתלות היצרניות על גילוי רוח חלוצית, החדרת צמחי ארץ ישראל לתחום הגינון וחדשנות בפיתוח "גן גדר".
המשתלה מציעה מגוון רחב ביותר של צמחים שונים, בגדלים שונים, תוך התאמה לצרכיהם וטעמם השונה של הלקוחות. המגוון הרחב מהווה פיתוי עבור משתלות מכירה, גננים ולקוחות פרטיים המבקשים מתוך נוחות לרכז את רכישותיהם במשתלה.

בשנת 2018 הוספנו עוד תחום חדש לפעילותנו והוא ביצוע פרויקטים של צמחיה מלאכותית, יחד עם הפיתוח האורבני אנו עדים לצורך של מתן פן טבעי של צמחייה גם במקומות בהם אין אפשרות לתת מענה של צמחייה חיה, במקביל חלה התקדמות משמעותית באיכות הצמחייה המלאכותית המיוצרת כיום, יתרון נוסף הוא שתחום זה מחייב מינימום של תחזוקה שוטפת, נתונים אלו בשילוב הידע המקצועי ורמת השירות מאפשרים למשתלת נמפיאה לתת פתרונות מושלמים בתחום זה.

לאור הדרישה הגוברת פתחנו אולם תצוגה לצמחיה מלאכותית במושב בני עטרות במרכז,

נשמח לראותכם כלקוחותינו גם בעתיד,

צרו קשר

השאירו פניה ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי