אודות משתלה נמפיאה

חברת נמפיאה הוקמה בשנת 1995 ע"י תלמה אגמון ז"ל ו יורם בן עמי.

במהלך השנים  החברה ביצעה אלפי פרויקטים  שונים ומגוונים ברחבי הארץ, תחילת הדרך הייתה בתחום התיכנון וההקמה של מאות גינות פרטיות ואלפי מ״ר של פרויקטים ציבוריים.

השלב הבא היה הקמת המשתלה במושב תומר. תוך זמן קצר הפכנו לאחת המשתלות היצרניות הגדולת  בארץ ואף זכינו בפרס המשתלה המצטיינת על גילוי רוח חלוצית והחדרת צמחיית ארץ ישראל אל תוך הגינון הפרטי,

בשנת 2008 פרצנו דרך גם בתחום הגינון הורטיקאלי,  מכסימום צמחייה במינמום שטח, נמפיאה בע"מ פיתחה ויצרה את המוצר שנקרא " גן גדר – גדר חיה מוכנה " , מוצר  זה הינו רשום כפטנט במשרד המשפטים מספר 46027.

גן גדר הינו פתרון מיידי לצורך במתן פרטיות, הפרדה והסתרה. הגדר מתכת מגולוונת 5 מ"מ, חזקה, קשיחה ובטיחותית ועליה גדלה הצמחייה החיה, הלקוח מקבל למעשה קיר ירוק מוכן.

בשנת 2018 זהינו את הצורך במתן פתרונות עיצוב בצמחיה גם במקומות שבהם לא ניתן לגדל צמחייה חיה, ולכן הוספנו תחום חדש לפעילותנו והוא ביצוע פרויקטים שלעיצוב באמצעות  צמחיה מלאכותית,  וקירות ירוקים.

אנו מייבאים בעצמנו את הצמחיה המלאכותית מהספקים הטובים ביותר ומייבאים גם מבחר ענק של מיכלי שתילה,

באפשרותנו לתת מענה לכל צורך, בכל מקום ולכל דרישה בתחום, אנו בונים קירות ירוקים מהממים במגוון גדול של טקסטורת עלים ובגוונים שונים. העצים שאנו בונים במפעלנו כאן בארץ הם עם גזעים אמיתיים שעברו תהליך של ייבוש וחניטה ויש לנו את היכולת לבנות גם עצים ענקיים בעלי מראה טבעי ומרשים.

לרשותכם עומד אולם תצוגה שבו תוכלו להתרשם ממגון ואיכות מוצרינו.

 

צרו קשר

השאירו פניה ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי